NOVINKY

Na co se zaměřit při výběru plechové garáže?

Plechové garáže představují snadný a rychlý způsob garážování vozu. Při výběru je však nutné zaměřit se na kvalitu těchto garáží, a to hlavně na konstrukci a její nosné prvky. Zejména důležitá je nosnost střechy garáže. Naše střechy mají vždy masivní krov a střešní latě z uzavřeného profilu, štítové stěny mají výztuhy vpředu i vzadu. Proto naše sedlová střecha nevyžaduje zimní údržbu. Plochá střecha je rovněž opatřena nosníky z uzavřeného profilu. Dalším důležitým parametrem při výběru je síla materiálu, a to konstrukce i výplní stěn. Proto nabízíme našim zákazníkům prohlídku námi nabízených garáží před koupí. Na naší provozovně máme otevřeno od pondělí do soboty a je možné zde vidět základní typy námi nabízených garáží.

titl-garaz-viga-351.jpg
Úvod / O firmě

O firmě

Jsme ryze česká společnost s dlouholetou tradicí výroby plechových garáží, skladů, zahradních domků, plotů, kotců pro psy, přístřešků apod.

Naše firma nabízí vytvoření kompletní projektové dokumentace, výrobu, dovoz a montáž garáží (skladů) na Vámi určeném místě. Zabýváme se rovněž prodejem pozinkovaných garáží z dovozu.

Orientujeme se na zákazníky požadující především vysokou užitnou hodnotu ve spojení s příznivou pořizovací cenou.

Naše firma nabízí výrobu plechových garáží z kvalitních materiálů - námi vyráběné i dovozové garáže plně dodržují projekt - dostatečně silná konstrukce a všechny nosné prvky jsou samozřejmostí.

Na první místo řadíme bezpečnost - nejnižší cena nemusí být vždy výhra.

Zaručujeme vždy kvalitu všech našich výrobků: plechových garáží, zahradních domků, vrat, atd., proto poskytujeme na veškeré naše plechové výrobky ZÁRUKU 5 LET.

Nabízíme celou řadu standardních typů, jsme ale schopni vyrobit garáž, zahradní domek či přístřešek zcela podle zcela individuálních přání (prodloužené verze, navíc okna, boční dveře, finální nátěr, atd).

Provádíme dopravu i montáž.